Nu exista opinii pentru acest produs, foloseste formularul de mai jos pentru a adauga una.
Bici Bondage Fetish Beginners din imitatie de piele, perfect pentru a explora o gama larga de jocuri senzoriale. Este usor, desavarsit pentru incepatori, cu maner ce confera o aderenta buna. Cozile sunt moi si sunt perfecte pentru gadilari usoare sau chiar mai mult!
Cod: SL158920
In stocPunctul culminant la fiecare petrecere fetis! Masca de cap extensibila care se potriveste ca o a doua piele. Masca este neagra, cu exceptia materialului de deasupra fetei care este visiniu. Cu gauri negre mari in jurul ochilor si gurii. Se afla gaurele pentru nari.
Cod: SL149979
In stocLasa imaginatia sa te conduca cu acest fantastic set pentru pozitii sexuale. Setul Position Master With Cuffs, este perfect pentru jocurile dvs. erotice, Dominator-Supusa si invers, din cauza continutului sau de 4 mansete, doua pentru membre si doua pentru picioare, ce sunt atasate la o zgarda speciala si confortabila pentru a va manevra Supusul/supusa. Set Position Master With Cuffs este un set accesibil si vine complet asamblat astfel incat va da posibilitatea de a va incepe jocul imediat si de a imbogateste mister in actiunea dumneavoastra. Mansetele va transmite oportunitatea de va imobiliza complet partenerul/partenera dar si de a-i schimba pozitiile carnale punandu-va in totalitate in avantaj, astfel puteti detine controlul in indiferent ce moment!
Cod: SL137846
In stocBanda de lipit corporala de colorit neagra, pentru a imobiliza partenerul in functie de gusturile tale.
Cod: SL87685
In stocDezvaluiti Delectarea Neexplorata cu Atomizator Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml Sexul anal poate fi o experienta adanc satisfacatoare si umpluta de senzualitate. Totusi, de multe ori, teama de disconfort sau durere poate fi un obstacol. Iata unde intervine sprei anal Cupid Labs. Acest produs inovator furnizeaza o solutie eficienta si sigura la aceasta problema. Experienta Senzuala, Fara Dureri sau Disconfort Multe persoane se simt inconfortabile sau experimenteaza durere in timpul sexului anal. Aceasta poate fi o problema reala care impiedica explorarea acestei forme de placere. Dar nu va faceti griji! Spray Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml va transmite o formula pentru aceasta situatie. Profitati la Maximum de Placerea Sexuala Aceasta solutie special conceputa relaxeaza sfincterul, permitand o patrundere mai usoara. Amelioreaza experienta amandurora, eliminand durerea si sporind placerea. Acest produs va ingaduie sa va bucurati de o experienta carnala mai profunda si mai placuta, fara teama sau disconfortul asociat cu sexul anal. Un Produs Profesional, Pentru un Confort Suprem Spray Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml nu este doar un simplu spray, este un instrument de placere. Fara intarziere si usor de utilizat, acesta va ofera luxul necesar pentru a va bucura de sexul anal in cea mai agreabila maniera posibila. Fanteziile Devina Realitate Atragerea dintre voi va ajunge irezistibila. Cu Spray Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml, veti putea explora noi teritorii de desfatare si satisface inchipuiri pe care pana acum le-ati considerat inaccesibile. Acest spray va ofera posibilitatea de a experimenta noi niveluri de intimitate cu iubitul dvs, transformand nascocirile in realitate. Spray Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml este fabricat de brandul de incredere Cupid Labs, garantand o calitate si eficacitate de neegalat. Aceasta solutie deosebita pentru sexul anal este doar un exemplu al angajamentului brandului de a darui produse care remediaza si imbogatesc experienta sexuala. In concluzie, nu lasati teama de durere sau disconfort sa va impiedice sa explorati toate aspectele placerii sexuale. Cu Spray Desensibilizator Anal Cupid Labs 30ml, puteti schimba sexul anal intr-o experienta profunda, simpatica si absolut satisfacatoare. Incercati-l si descoperiti noi niveluri de bucurie si intimitate.
Cod: SL839
In stocStraveziu si texturat, acest Manson Madular Performance Studed, va transforma membrul dumneavoastra intr-o masinarie de sex performanta! Va ingrosa penisul, iar aspectul texturat, va stimula peretii genitali ai partenerei! Prevazut cu inel la baza pentru testicule, acest Manson Penis Performance Studed, isi va fixa pozitia pe falus astfel incat, in timpul folosirii, sa nu jeneze si sa ramana fixat. Aceasta jucarie, este realizata dintr-un material foarte flexibil, ce se ajusteaza pe orice dimensiune a penisului. Materialul din care este creat Mansonul Penis Performance Studed, este igienic si non toxic, fara miros, fara chimicale periculoase si foarte usor de curatat.
Cod: SL139544
In stocUtilizatorii cu experienta in folosirea jucarii sexuale dar si cei incepatori, deopotriva, se pot rasfata cu jocul de satisfactie sexuala senzationala cu acest Calus Scandal Stopper care iti ofera otiunea gurii deschise sau cu dop. Acest ingenios calus permite dominantilor sa deschida sau sa inchida gura wow supusa cu un dop palpitant din material aferent cu pielea sensibila. Dominantilor le va placea gama de placeri pe care o pot controla cu acest calus fetish. Aduceti chiar si cele mai indraznete vise erotice la viata si scufundati-va profund in dorintele voastre cele mai aventuroase cu acest calus versatil. Circumferinta calusului este ajustabila.
Cod: SL152514
In stocLubrifiantul Super Alunecare 100ml este produsul desavarsit pentru cei ce cauta o solutie corespunzatoare pentru reducerea disconfortului in folosirea diverselor accesorii. Cu o formula pe baza de apa, acesta este zamislit sa ofere o glidare durabila, fara a lasa reziduuri nedorite. Formula Vegana Este creat numai din componente vegane, fara uleiuri sau grasimi, respectand astfel atat nevoile utilizatorilor, cat si pe cele ale mediului. Acest produs este non-toxic si prietenos cu pielea, evitand iritatiile si dand o intrebuintare confortabila pe termen lung. Compatibilitate Lubrifiantul este corespunzator cu diverse accesorii, fiind inodor si insipid. Acest infatisare iti ingaduie sa te concentrezi pe activitatile tale, fara distrageri neplacute. Combinatie sa deosebita il face un aliat de nadejde in orice situatie care necesita o alunecare eficienta. Utilizare de Indelunga Durata Cu o cantitate de 100ml, Lubrifiantul Super Alunecare este suficient pentru mai multe utilizari, increditand eficace si economie. Produsul este usor de depozitat si aplicat, fiind astfel o alegere practica pentru utilizare regulata. Confort si Calitate Descopera un nou nivel de confort cu Lubrifiantul Extra Alunecare 100ml, un produs inovator de la Joy Division. Acesta modifica indiferent ce moment de utilizare intr-unul satisfacator si fara griji, asigurand calitate si siguranta in utilizare. Lubrifiantul Super Alunecare 100ml: Solutia eficienta pentru un confort durabil!
Cod: SL62331
In stocPrelungitorul Renegade Fantezie este conceput deosebit pentru imbunatatirea succeselor sexuale. Daca nu esti multumit de dimensiunea falusului tau acesta te poate participa sa obtii cativa centimetri in plus. Este foarte usor de folosit si te faciliteaza sa rezisti mai mult. Se poate utiliza cu orice lubrifiant.
Cod: SL151128
In stoc